Poznávací zájezdy Paříž, Řím ...

Paříž patří bezesporu k nejkrásnějším městům světa a je pro poznávací zájezdy jako stvořená. Eiffelova věž, katedrála Notre-Dame, bulvár Champs-Elysées, muzeum Louvre se slavnou Mona Lisou, muzeum moderního umění Musée d´Orsay, bazilika Sacré-Coeur, Latinská čtvrť se slavnou Sorbonnou, Panthéon s hrobkami "slavných francouzských mužů", neopakovatelná atmosféra nábřeží řeky Seiny, Vítězný oblouk či supermoderní čtvrť La Défense... mohli bychom pokračovat donekonečna.

To samé s Římem , hlavním městem Římské říše. Tady kráčely dějiny. Vy zde můžete kráčet také - poznávací zájezdy jsou snadno dostupné. Koloseum. Forum Romanum, Kapitol, Via Appia. Vatikán s chrámem svatého Petra a Sixtinskou kaplí, místem volby nového papeže. Řím to je také Pantheon, fontána Fontana di Trevi, Španělské schody či socha Mojžíše v kostele San Pietro in Vincoli.

Poznávací zájezdy Paříž Řím

Více neprozradíme. Záleží jen na vás, zda si koupíte poznávací zájezdy u naší cestovní agentury, která se specializuje především na poznávací zájezdy do PařížeŘíma. Nabízíme solidní ceny a velmi kvalitní průvodcovské služby. Budeme velmi rádi, když se rozhodnete strávit svoji dovolenou právě s námi. V PařížiŘímě můžete strávit při poznávání města několik dní, nebo s námi můžete odjet jen "na skok". Poznávací zájezdy pořádá CK PLUSTOUR M Nový Bor.

Poznávací zájezdy Paříž, Řím

Vychutnejte si poznávací zájezdy v evropských metropolích. Paříž a Řím jsou jedny z hlavních turistických destinací v Evropě. Mají být proč. Je tu vysoká koncentrace pamětihodností a architektonických skvostů. Pojeďte s námi na poznávací zájezdy a vychutnejte si Paříž a Řím na živo.

Francie - Paříž, Itálie - Řím

Paříž je hlavním městem Francie. Ale poznávací zájezdy nekončí jen u Paříze. Je to třeba Versailles, Fontainebleau nebo zámky na Loiře. Dále stavíme v Remeši a šampaňských sklepech. Poznejte s námi krásy Francie.

Hlavní město Itálie je samozřejmě Řím, ale není to jen Řím, za kterým se jezdí do Itálie. Perlou Apeninského poloostrova je renesanční skvost Florencie! Mimo Florencie, Říma a Vatikánu jezdíme do Neapole a na Vesuv / Pompeje. Nabízíme zajímavé poznávací zájezdy při kterých bude o co stát.

Poznávací zájezdy do Paříže a Říma kombinujeme také se Silvestrovským programem a Vánočními nákupy.

Doporučujeme
Autosalon Ženeva
Autosalon Ženeva
1 899.00 Kč
2 380.00 Kč
Rychlý kontakt

Tel: +420 607 817 678
ICQ: 264-196-110
E-mail: kulhanek.milan@tiscali.cz